0535 342 66 72
0224 222 54 07 (09.00-24.00)
WhatsApp: 0535 342 66 72
   
 
 
 
 
     
ÜYE OLUN
EMAİL
ŞİFRE
Beni Hatırla
Şifremi Unuttum
HALA ÜYE OLMADINIZMI ?

Sepetim

00,00

Sepetinizde (0) ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00

Hakkımızda

Mevluthediyesi.com Nedir?
 

Mevluthediyesi.com,

Mevlüt Hediyesi, Dini Yayınlar sektörlerinde kalitesi ve güvenirliliği ile Türkiye’nin lider firması haline gelmiştir.
Ürün ve hizmet anlayışımız “her zaman daha fazla kalite” oldu. İşimize yönelik bilgi ve istatistiki veriler bizim için daima önemliydi. Bunlar gelişimimizin başlıca kaynağını oluşturdu.
Çalışanlarımıza yönelik eğitimlerle personel kalitesini, bilgi teknolojilerini kullanarak da faaliyetlerimizin zamanında ve doğru olarak yürütülmesini sağladık.
Müşteri ve birlikte çalıştığımız firmalarla ilişkilerimizi daima güven ve karşılıklı koruma çerçevesinde tutarak geliştirdik. Her zaman için amacımız işimize yeni boyutlar kazandırmak oldu ve bu konuda büyük ölçüde başarı kazandık.
Sektörümüzde ilklerden biri olarak e-ticaret atağımız ile bu başarılarımızı kanıtladık. Bugüne kadar düşündüklerimizde ve yaptıklarımızda haklı çıkmanın onurunu taşımaktayız. Gelecek yıllarda ise bu onurumuzun artarak süreceği inancındayız.

Müşteri memnuniyetinin her şeyin önünde geldiğinin bilincinde güler yüzlü uzman personeliyle ferah ve sıcak bir ortamda, en uygun çözüm en kısa zamanda sunularak karşılanmaktadır.
Sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?


Mevluthediyesi.com, 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır. Mevluthediyesi.com 'da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.Satılan ürünler orijinal mi?


Mevluthediyesi.com aracılığıyla satılan tüm ürünler, markaların ürün kataloğunda yer alan orijinal ürünlerdir.Mevlüt Hediyesi mağazaları nerede?

Ulucami Bahçesi Emirhan Üst Kat No: 58-59  Osmangazi / BURSA


Sitemizden tüm ürünlerimizi görebilir, kredi kartı ya da kapıda nakit ödeme seçeneği ile güvenle satın alabilirsiniz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.